Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Osimheni ia prish festën Barçës

NULL NULL
21.02.2024 22:57

Napoli dhe Barcelona janë ndarë baras me rezultat 1-1, në ndeshjen e parë të 1/8 së finales së Ligës së Kampionëve.

Spanjollët ishin më të rrezikshëm në pjesën e parë por u mungoi konkretizimi i rasteve.

Ndërsa në pjesën e dytë, ata e gjetën golin me anë të Robert Lewandowskit, në minutën e 60’, pasi u shërbye mirë nga Pedri.

Megjithëse, kampioni i Italisë u kthye në lojë me anë të Victor Osimhen, i cili e barazoi rezultatin në minutën e 75’.

Ndeshja kthyese do të lueht me datën 12 mars, duke filluar 21:00.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

lajme të ngjashme