Oriz dhe pulë "Tikka Masala" (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Oriz dhe pulë “Tikka Masala” (VIDEO)

NULL NULL
12.03.2023 13:31

“Shija e Anës” ju sjell një ide se çfarë të përgatitni për drekë sot ose në ditët në vazhdim.

Orizi në tenxhere, ndryshe siç njihet si “pilaf”, i kombinuar me file pule të përgatitur me recetën e famshme indiane “Tikka Masala”, salcë kjo e cila i jep shije fantastike pulës.