Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Organizohet konferencë për progesin e Kosovës, pjesëmarrës Kurti e Szonyoung

NULL NULL
21.02.2023 07:22

Grupi për Studime Juridike dhe Politike këtë të martë organizon konferencën vjetore “Par Progesi Kosovë 2023”.

Pjesë e kësaj konference do të jenë kryeministri i vendit, Albin Kurti dhe Shefi i Zyrës së BE-së në Kosovë, Tomas Szynyog, njofton Klankosova.tv.

Konferenca pritet të fillojë nga ora 09:00 dhe do të mbahet në Prishtinë.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.