ORA 7 - Fushat e thata të basketbollit - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

ORA 7 – Fushat e thata të basketbollit

NULL NULL
26/05/2015

 

Gazetari Fatos Dili, na sjell një storie e cila flet për një mungesë të investimeve por edhe të të rinjve në fushat e basketbollit në kryeqytet. Sa talent të dikurshëm kanë dal mu nga këto fusha dhe pse ato sot pak frekuentohen nga të rinjtë.