Ora 7 - Astrit Mahmuti, fitues i lojës shpërblyese Princ Caffe Turke - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ora 7 – Astrit Mahmuti, fitues i lojës shpërblyese Princ Caffe Turke

NULL NULL
20/05/2015

Ju sjellim emocionet e marrjes së veturës dhe shpërblimit kryesor të Princ Caffe Turke e cila është fituar nga Astrit Mahmuti nga Gjakova.