Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Oprah mahnit në premierën e “The Color Purple”

NULL NULL
07.12.2023 08:28
Oprah
Oprah

Oprah tregoi fizikun e saj të hijshëm teksa doli në tapetin e kuq në premierën e rifillimit të filmit “The Color Purple” të mërkurën mbrëma në Beverly Hills.

Ikona e televizorit, 69 vjeçe, së fundmi i ka mposhtur problemet e saj me peshën pas dekadash dietë dhe sharje të pamëshirshme të trupit duke ‘rivendosur’ zakonet e saj të të ngrënit.

Ajo këmbëngul se dobësimi i saj dramatik nuk është rezultat i barnave si Ozempic ose Wegovy, pasi ajo i konsideron ato si “rruga e lehtë”, shkruan DailyMail, transmeton Klankosova.tv.

Për natën e madhe, Oprah mahniti me një fustan ngjyrë vjollce që tërhoqi sytë te beli i saj i vogël. Fustani shfaqte një të çarë modeste në anën që tregonte këmbët e saj të tonifikuara dhe takat e purpurta.

Oprah luajti në mënyrë të famshme në adaptimin origjinal filmik të “The Color Purple” me regji të Steven Spielberg. Madje i dha asaj një nominim për Oscar për performancën e saj në ceremoninë e vitit 1986.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

lajme të ngjashme