Opozitarët vazhdojnë ta bojkotojnë punën e Kuvendit (VIDEO) - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Opozitarët vazhdojnë ta bojkotojnë punën e Kuvendit (VIDEO)

NULL NULL
05/10/2015

Përfaqësuesit e pozitës kanë ardhur me kohë ne mbledhjen e kryesisë së Kuvendit.

Por brenda sallës nuk po hyjnë edhe opozitarët. Këta janë ndalë në hollë për të treguar arsyet e bojkotimit të punës së legjislativit, njofton Klan Kosova.

Deputetja e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës Donika Kadaj- Bujupi, tha se deri në rishqyrtimin dhe anulimin e këtyre marrëveshjeve nuk do të ketë seanca normale në Kuvendin e Kosovës.

Kronikë nga Florent Zeqaj.