Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Opinonistët komentojnë eleminimin e Azemit, tregojnë çka e ka penalizuar atë (VIDEO)

NULL NULL
09.12.2023 01:44

Opinionistët e kanë komentuar daljen e Azemit nga Big Brother VIP Kosovsa 2.

Anita Haradinaj ka thënë se ai ishte i qetë dhe se kjo mund të jetë çështja që e ka penalizuar.

“Më vjen keq që doli Azemi mua më ka pëlqyert e kam parë si një djalë të mirë, pikërisht ndoshta kjo e ka penalizuar, ndoshta edhe problemet me gjuhë”, ka thënë Haradinaj.

E në të njëjtin mendim ishte dhe Bledi Mane: “Guxojmë të gjykojmë edhe vendimin e publikut dhe tërhiqemi, me votat e tij publiku këtë herë tregoi se do lojëtar jo të edukuar dhe të qetë, doli se do lojëtar agresiv”./Klankosova.tv.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.