OMG, Gigi Hadid dhe Tyler Cameron bashkë në pushime (FOTO) - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

OMG, Gigi Hadid dhe Tyler Cameron bashkë në pushime (FOTO)

NULL NULL
16/08/2019

Gigi Hadid dhe Yler Cameron kanë marrë rrugë së bashku për në New York.

Dyshja raporton Us Magazine se janë fotografuar bashkë derisa thuhet se atje po qëndrojnë për pushime, transmeton Klan Kosova.

Nga fotografia 24 vjeçarja dhe 26 vjeçari shihet se janë fotografuar krejt rastësisht derisa po qëndronin në Starbucks.