Olti me pyetje pikante për Andin: Mos ka ardhur momenti të rritesh tani në BBVK? (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Olti me pyetje pikante për Andin: Mos ka ardhur momenti të rritesh tani në BBVK? (VIDEO)

NULL NULL
24.02.2023 22:28

Opinionisti i formatit televiziv, Big Brother VIP Kosova, Olti Curri ka reaguar pas hatërmbetjes së Andit, për përmirësimin e marrëdhënieve të Stresit me Xhulin.

Olti i ka bërë një pyetje goxha pikante Andit, ndërsa i ka thënë “se ndoshta është koha që të rritet”.

“Mos ka ardhur momenti që gjatë qëndrimit tënd në Big Brother VIP Kosova, të rritesh pak në moshë? Dhe t’i thuash vetes, kur Xhuli e lëshoi Mbresën, pse mua të mos më lëshoj Stresi?”, ka pyetur Olti pos tjerash.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

 

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.