Olivia harron Nick Jonas, lidhet me një futbollist - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Olivia harron Nick Jonas, lidhet me një futbollist

NULL NULL
05/10/2015

Derisa Nick Jonas vazhdon t’u shmanget pyetjeve në lidhje me dashurinë e jetës së tij, ish e dashura e tij e ka gjetur veten me një mashkull tjetër.

Olivia Culpo, e cila është ndarë nga Nick në muajin qershor pasi gati dy viteve lidhje, thuhet se është në takim me futbollistin Tim Tebow, transmeton Klan Kosova.

“Tim dhe Olivia janë bashkë, por ata janë duke u përpjekur të jenë largë syve të publikut sa më shumë që munden”, tha një burim për revistën E! News.

“Olivia kishte një periudhë të vështirë pas ndarjes me ish të dashurin, por e ka marrë veten shumë shpejt duke u fokusuar në punë”, vazhdoi burimi.