Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Oh, jo! Justin Bieber zbulon të dashurën

NULL NULL
04.05.2015 10:35
Adoleshentet i pret dëshpërimi i thellë. Bieber ka të dashur të re.

Justin Bieber ka ndezur spekulime të reja rreth jetës së tij private.

Edhe pse më parë e ka dematuar lajmin se është në lidhje me Shanina Shaik, modelen australiane të Victoria’s Secret, ai do ta ketë të vështirë të vazhdojë ende me këtë mohim.

Derisa të dy morën pjesë në boks meçin mes Mayweather Jr. dhe Pacquiao në Vegas, Bieber u pa duke iu afruar bukuroshes disa herë.

Fillimisht, ai pozoi me të gjatë mbërritjes në ahengun e parameçit dhe më pas e vazhdoi afërsinë më të, duke postuar fotografinë e përbashkët në Instagram, në të cilën duken të lumtur, me krahët e vënë njëri pas tjetrit.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.