Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Office në Android

NULL NULL
20.05.2015 13:33
Paketa e Microsoft Office tani vjen edhe në Android.

Muaj më parë Microsoft prezantoi paketën Office për pajisjet Android.  Tani edhe përdoruesit e smartfonëve Android mund të përdorin aplikacionet Office në pajisjet e tyre.

Sipas gjigandit softverik aplikacioni është përshtatur dhe dizajnuar për të punuar tek ekranet e smartfonëve. Paketa përmban versionet e Word, Excel dhe PowerPoint, të gjitha në fazën beta.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.