“Off Guard” kap 1 milion klikime në youtube (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Off Guard” kap 1 milion klikime në youtube (VIDEO)

NULL NULL
11/04/2018

Ka arritur 1 milion klikime “Off Guard” e Elvana Gjatës në bashkëpunim me Ty Dolla $ign, njofton Klan Kosova.

Edhe pse projekti është publikuar pesë ditë më parë dhe është shpërndarë edhe nga reperi amerikan i cili në Instagram ka miliona ndjekës, kjo këngë shifrën e lartë-përmendur nuk e ka arritur deri më sot.

Ky është projekti i dytë i Elvanës për tregun ndërkombëtar.