Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ofertë e veçantë në kryeqytet

NULL NULL
02.05.2015 22:00

 

 

Në Prishtinë qytetarëve u bie shumë shpesh të shohin lajmërime të ndryshme nëpër shtylla.

Mirëpo kjo ofertë për banesë me qera ka një të veçantë në mënyrën e përpilimit të tekstit.

Fotoja më poshtë tregon këtë lajmërim. / Klan Kosova

 

Lajmërimi

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.