Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Oferta e radhës nga sheiku Jassim për Manchester United

NULL NULL
nga Shpend Spahija 17.05.2023 07:55

Sheiku Jassim nga Katari, nuk po dorëzohet në tentimet e tij për t’i blerë aksionet e Manchester United, shkruajnë mediet angleze.

Oferta e tij krahas blerjes së aksioneve përfshinë edhe eliminimin e borxheve të klubit dhe krijimit të një fondi të veçantë për komunitetin që lidhet me Manchester United.

Nuk është zbuluar shuma e re që është ofruar nga Jassim, por besohet të jetë me dallim të madh nga e kaluara që u refuzua nga pronarët e United.

 

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iO

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.