17:05, 20 Prill 2019

Ambasadori britanik në Kosovë, Ruari O’Connell, u ka uruar Pashkët të gjithë atyre që e festojnë këtë festë.

Ai ka uruar që kjo festë të sjellë paqe dhe mirëkuptim midis të gjitha komuniteteve, transmeton Klan Kosova.

Më poshtë mund ta lexoni shkrimin e plotë të ambasadorit O’Connell në Facebook.

klankosova.tv

Konkurs Pune

Lexo më shumë