O'Connell: Ne nuk përzihemi në zgjedhjen e presidentit (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

O’Connell: Ne nuk përzihemi në zgjedhjen e presidentit (VIDEO)

NULL NULL
18/12/2015

Ruairí O’Connell, ambasadori i Britanisë së Madhe në Kosovës është i ftuari i sotëm i Kushtrim Sadikut në Info Magazine.

Ambasadori tha se nuk do të përzihen në zgjedhjen e presidentit të ardhshëm të Kosovës.“Qytetarët dhe deputetët e Kosovës do ta zgjedhin, por ne do të insistojmë që Kosova të respektojë ligjet e veta”.

klankosova.tv