Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

O’Connell: Ne nuk përzihemi në zgjedhjen e presidentit (VIDEO)

NULL NULL
18.12.2015 18:26

Ruairí O’Connell, ambasadori i Britanisë së Madhe në Kosovës është i ftuari i sotëm i Kushtrim Sadikut në Info Magazine.

Ambasadori tha se nuk do të përzihen në zgjedhjen e presidentit të ardhshëm të Kosovës.“Qytetarët dhe deputetët e Kosovës do ta zgjedhin, por ne do të insistojmë që Kosova të respektojë ligjet e veta”.

klankosova.tv

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.