Obiliq: Vdes ish-gjimnazistja pas një sëmundje të rëndë - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Obiliq: Vdes ish-gjimnazistja pas një sëmundje të rëndë

NULL NULL
08/08/2022

Ka vdekur ish-gjimnazistja Magbule Gashi.

Njoftimi u bë nga gjimnazi “17 shkurti” në Obiliq.

Klankosova.tv mëson se ajo kishte pësuar në tru dhe për disa muaj kishte qëndruar në komë nga e cila nuk mundi të dilte.