Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Obelisku për të pagjeturit

NULL NULL
27.04.2015 12:33

Në oborrin e Kuvendit të Kosovës është ngritur Obelisku për nder të të pagjeturve të Kosovës.

Zbulimi i këtij memoriali u bë me rastin e shënimit të Ditës së të pagjeturve nga kryeministri Isa Mustafa, kryetari i Kuvendit Kadri Veseli si dhe familjarët e të zhdukurve gjatë luftës së vitit 1999 në Kosovë.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.