Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“O shyqyr që erdhe”, Blerando ngacmon Albën (VIDEO)

NULL NULL
19.11.2023 19:57

Blerando sot ka vendosur të gatuajë pitë për banorët  e tjerë të shtëpisë së Big Brother VIP Kosova 2.

E derisa ai ishte duke gatuar atu shkoi për t’i ndihmuar edhe Alba.

“O shyqyr që erdhe Alba, ti di je shumë e zonja”, ka thënë Blerando./Klankosova.tv

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.