Nysret Muqiqin e shpallin të vdekur, reagon djali i tij

Nysret Muqiqin e shpallin të vdekur, reagon djali i tij

NULL NULL
7 months më parë

Një faqe online e ka shpallur të vdekur këngëtarin e mirënjohur shqiptar, Nysret Muqiqin.

Pas këtij lajmi shqetësues e i cili është Fake News, ka reaguar djali i tij Albatriti i cili siguroi njerëzit se babai i tij është shëndosh e mirë dhe se ky lajm nuk është i vërtetë, njofton Klan Kosova.

Albatriti tha se portali në fjalë do të ndiqet penalisht për shqetësimin që i bëri atij, gjithë familjes dhe rrethit të tyre.

Lexoni më poshtë deklaratën e këngëtarit.