Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

‘Nysat’ falënderojnë publikun për përkrahjen, parashikojnë largimet e javës tjetër (VIDEO)

NULL NULL
25.02.2023 20:16

Banorët e formatit televiziv Big Brother VIP Kosova, derisa gjendeshin në oborrin e shtëpisë më të ndjekur të momentit kanë pasur një porosi për publikun.

Ata janë shprehur falënderues për mbështetjen e audiencës së gjerë të BBVK-së, dhe jo vetëm.

‘Nysat’ po ashtu kanë parashikuar edhe eliminimet e mundshme të javës që po vjen. Por, për t’i kuptuar emrat e lakuar që sipas tyre kanë potencial për tu eliminuar, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.