Nusja e Trump kërkon divorc (Foto) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Nusja e Trump kërkon divorc (Foto)

NULL NULL
15/03/2018

Në Gjykatën Supreme të Manhattanit, Vanessa Trump paraqiti kërkesën për divorc ndaj bashkëshortit të saj Donald Trump Jr, me të cilin u martua në vitin 2005.

Nusja e presidentit amerikan  aplikoi për procedurë jokontestuese, që do të thotë se nuk pret betejën ligjore mbi kujdestarinë e pesë fëmijëve të çiftit ose rreth pasurisë së tyre.

Edhe më parë u raportua nga mediat amerikane se ky çift po përballej me probleme martesore për shkak të udhëtimeve të Donald dhe postimeve kontroverse në Twitter.