Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Nusja ankohet në polici se vjehërria po i shkakton dhunë psikike

NULL NULL
03.02.2023 10:52

Një grua në Prizren ka raportuar në polici se në vazhdimësi ka dhunë psikike nga vjehërria e saj.

Organet e rendit njoftojnë se në lidhje me rastin janë intervistuar të dyshuarit, ndërsa viktimës i është ofruar tretman mjekësor dhe me rekomandim të prokurorit kujdestar rasti vazhdon në procedurë të rregullt.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.