Nuk u zgjodh nga Juliana, Stresi e humb lojën "Princi dhe princesha" (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Nuk u zgjodh nga Juliana, Stresi e humb lojën “Princi dhe princesha” (VIDEO)

NULL NULL
05.02.2023 19:59

Stresi e ka humbur lojën “Princi dhe princesha” sot pasi nuk u zgjodh nga Juliana, e cila e zgjodhi për ta “njohur” Artanin, kjo sipas formatit të lojës.

Ndonëse Stresi kishte shkuar për ta lutur atë, ajo e refuzoi. Pas kësaj, ai u detyruar të futet në kordonin e fituesve të cilët e goditën atë.

Për më shumë ndiqni videon më poshtë.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.