11:55, 12 Janar 2019

Sabri Fejzullahu ka publikuar këngën e tij të re me titull “Nuk të njoh”, njofton Klan Kosova.

Muzikën dhe tekstin e ka realizuar Kreshnik Avdiu ndërkaq orkestrimin e bëri Ardian Kastrati.

Konkurs Pune

Lexo më shumë