Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Nuk të besoj kurrë”, për çka po i thotë Andi, Mbresës? (VIDEO)

NULL NULL
26.02.2023 15:46

Andi, Melisa dhe Mbresa kanë diskutuar për raportet që kishin jashtë me njëri-tjetrin disa prej banorëve të shtëpisë së Big Brother Vip Kosova.

Andi i tha Mbresës se nuk i beson asaj aspak në deklaratën e saj që kishte thënë se nuk ka menduar dy herë për të hyrë në BBVK, shkaku që e kishte një njohje nga jashtë me Andin.

Ndiqni videon më poshtë.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.