Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Nuk shkon në Luksemburg pa ia uruar ditëlindjen babait

NULL NULL
03.05.2015 14:25

Ministri i Jashtëm, Hashim Thaçi pak para se të niset në Luksemburg për një vizitë shtetërore, është ndalur në vendlindjen e tij në fshatin Burojë për t`ia uruar babait të tij ditëlindjen e 77-të.

“Para se të nisem në Luksemburg për vizitë shtetërore, u ndala në Burojë ta uroj babain tim Haxhi Thaçin, për ditëlindjen e 77-të. Ende i fortë, ende shtyllë e familjes, ende aktiv – prej fushës së pemishtes në fushë të shahut. HTH”, ka shkruar Thaçi në rrjetin social Facebook.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.