Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Nuk po më mban zemra”, Besi rrëfen historinë e xhelozisë së tij me gruan (VIDEO)

NULL NULL
17.11.2023 18:53
besi

Banori i Big Brother VIP Kosova, Besi ka bërë një bisedë me Adrin dhe Shqipen.

Ai ka rrëfyer historinë e xhelozisë së tij me gruan, përcjell Klankosova.tv.

“Kurrë nuk kam dyshuar që më tradhëton, vetëm kam dyshuar që nuk po e sheh gjënë e njëjtë që po e shoh unë, tek dikush, tek diçka, tek një gjest”, është shprehur Besi.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.