Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Nuk ndryshon plani për Asensio

NULL NULL
nga Shpend Spahija 01.06.2023 08:20

Nuk do të ketë ndryshime në planin e Asensio për t’u larguar nga Real Madrid, shkruajnë mediet spanjolle.

Ky vendim është marrë javën e kaluar, derisa për sulmuesin e krahut ka interesim nga Paris Saint Germain dhe Aston Villa.

Agjenti i tij Jorge Mendes ka pasur kontate të shpeshta me kampionin e Francës, që e dëshiron me këmbëngulje spanjollin.

 

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.