Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Nuk ndalet Kate Moss

NULL NULL
16.06.2015 15:43

Modelja Kate Moss është paraqitur në publik për herë të parë pas incidentit gjatë një fluturimi javën e kaluar.

Asaj dukej se nuk i interesonte edhe aq shumë, pasi është parë të merr pjesë në një mbrëmje të modës, e veshur me një korset të hapur në pjesën e gjoksit, të kombinuar me një palë pantallona të zeza, transmeton Klan Kosova.

kate 1 edited kate 2 edited

kate 3 edited

 

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.