Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Nuk mundem…”, Iliriana thotë se deri vonë as mendim nuk ka shprehur (VIDEO)

NULL NULL
14.11.2023 11:08

Iliriana dhe Adri janë në mesin e të nominuarve për këtë javë e që rrezikojnë të dalin të premten ashtu sikurse edhe të tjerët.

Pas natës Prime, Iliriana ka diskutuar pak me vajzat duke thënë se personaliteti i saj nuk e ka lejuar të shprehë mendim pa e njohur pak më mirë njeriun.

“Nuk mundem, nuk jam ashtu”, i tha Iliriana, Vesës teksa shtoi se tek vonë ka filluar të shprehë ndonjë mendim, njofton Klankosova.tv.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

lajme të ngjashme