Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Nuk mund të ma ndalin gojën”, Kaderi diskuton me Bleron (VIDEO)

NULL NULL
20.11.2023 11:48

Banorja e re e shtëpisë së Big Brother VIP Kosova, Kader ka diskutuar për tema të ndryshme me Bleron.

Ajo i tha këngëtarit se e çmon qetësinë e tij dhe se ende nuk e ka parë duke bërtitur.

Kader poashtu tha se është e sinqertë dhe se askush në shtëpi nuk mund t’ia ndalë gojën, pasi siç tha ajo, ka hyrë si vetvetja.

“Qysh jam jashtë, jam edhe brenda”, tha Kader duke theksuar se s’mund t’i durojë disa gjëra.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.