Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Nuk më rëndon asgjë në jetë”, Besi tregon parimin me të cilin jeton (VIDEO)

NULL NULL
02.12.2023 19:13
besi
besi

Besi ka folur me Santianën dhe Lumbardhin në lidhje me lojën brenda shtëpisë.

Ai ka treguar një parim me të cilin ai u shpreh se jeton, përcjell Klankosova.tv.

“Nuk më rëndon asgjë në jetë”, është shprehur Besi.

Për të kuptuar më tepër, klikoni videon e mpëoshtme:

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.