Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Nuk këndellet Chelsea, barazon për të katërtën herë radhazi

NULL NULL
11.02.2023 15:57

Chelsea nuk ka arritur më shumë se një barazim ndaj West Ham United.

Ndonëse kaluan të parët në epërsi në minutën e 16-të me Joao Felix, epërsinë nuk arritën ta mbajnë për më shumë se 12 minuta, njofton Klankosova.tv.

Në minutën e 28-të ishte Emerson ai që i barazoi shifrat në 1-1, duke u mbyllur kështu edhe pjesa e parë.

Në minutën e 82-të, West Ham shënoi edhe golin e dytë me anë të Tomas Soucek, por që ishte VAR-i ai që ia ndali gëzimit vendasve.

Ky është barazimi i katërt radhazi për Chelsean i cili gjendet në vendin e nëntë me 29 pikë, ndërsa West Ham në vendin e 15-të me 20 pikë.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.