Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Nuk kam frikë në këtë garë”, për çka e ka fjalën Stresi? (VIDEO)

NULL NULL
09.03.2023 15:29

Stresi i ka treguar Brunos se për çfarë nuk ka frikë në Big Brother Vip Kosova.

Ai ka thënë se publiku atë e do ashtu siç është paraqitur, pasi shton se është i njëjtë si jashtë dhe brenda shtëpisë.

“A e di se pse nuk kam frikë në këtë garë? Publiku ka dashtë të më shoh si jetojë, unë jam kështu si më ka falur Zoti, kështu jam edhe jashtë”.

“Nuk kam çfarë të ndryshoj dhe as çfarë të shtoj”, ka thënë Stresi.

Për më shumë detaje ndiqni videon më poshtë.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.