Nuk ka ende vendim për Lukakun - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Nuk ka ende vendim për Lukakun

NULL NULL
nga Shpend Spahija 26.04.2023 13:43

Ende nuk ka një vendim të qartë për të ardhmen e Romelu Lukaku, shkruan gazetari Fabrizio Romano.

Chelsea dhe Inter do t’i fillojnë bisedimet në përfundim të sezonit, pasi të mësohet nëse italianët do të garojnë sezonin e ri në Champions League dhe kush do të jetë trajner.

Lukaku është i fokusuar në Champions League dhe Serie A, pastaj do të shqyrtohet e ardhmja e tij.

 

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iO