Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Nuk ka bllokadë të transferimeve për ekipet e Superligës (VIDEO)

NULL NULL
nga Andi Shabani 10.08.2022 19:23

E mërkura, deri në mesnatë, është dita e fundit e afatit kalimtar për futbollistë në Superligën e Kosovës.

Menaxheri i sistemit TMS në Federatën e Futbollit të Kosovës, Dardan Sadiku, njofton se të gjitha 10 skuadrat e elitës së futbollit kosovarë mund t’i regjistrojnë futbollistët e tyre.

Prishtina po del të jetë skuadra më aktive në këtë afat kalimtar, njofton Klan Kosova.

Por lëvizje ka te të gjitha ekipet elitare.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.