Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Nuk ka asgjë në mes të Barcelona dhe Reece James

NULL NULL
nga Shpend Spahija 24.04.2023 08:07

Pavarësisht shkrimeve të javëve të fundit, nuk ka asgjë në mes të Barcelona dhe Reece James, shkruan gazetari Fabrizio Romano.

Anësori anglez llogaritet si pjesë e rëndësishme e Chelsea  dhe vitin e kaluar kishte nënshkruar kontratë afatgjate.

Barca nuk do të provojë që gjatë verës ta transferojë James, por do t’i shqyrtojë mundësitë e tjera në tregun e futbollistëve për ta përforcuar vijën anësore të ekipit.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.