Nuk fshehet Zelensky, mban fjalim midis Kievit (VIDEO) - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Nuk fshehet Zelensky, mban fjalim midis Kievit (VIDEO)

NULL NULL
4 months më parë

Presidenti i Ukrainës, Volodymyr Zelensky, ka thënë se është duke qëndruar në Kiev dhe se nuk është duke u fshehur.

“Unë jam duke qëndruar në Kiev. Në Bankova. Pa u fshehur. Dhe nuk kam frikë nga askush. Aq sa duhet për të fituar këtë luftë”, ka shkruar Zelensky, transmeton Klankosova.