Nuk e ndalë as mosha, Ballas feston 58 vjetorin e lindjes - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Nuk e ndalë as mosha, Ballas feston 58 vjetorin e lindjes

NULL NULL
08/09/2018

Shirley Ballas nuk po di të plaket, ajo nuk tregon asnjë shenjë për moshën që ka teksa feston ditëlindjen e 58-të, transmeton Klan Kosova.

Nëpërmjet një videoje, ajo tregon trupin e saj të veshur me bikini të kuq dhe duke festuar me shampanjë në një barkë.

Ylli i vallëzimit, muajin e kaluar zbuloi se për ta mbajtur trupin në formë, ajo mban dietë, e sidomos kur ka për të filmuar.

Lady in red: Shirley Ballas showed off her well-toned physique in a series of Instagram posts in which she wore a red bikini and sipped bubbly

Birthday celebrations: She told her 55,000 followers in a video: ‘We’re going out on the boat – we’ve got some Moet.’