Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Nuk e mbaruan në kohë, por nuk u dorëzuan – banorët përfundojnë sfidën e Art Motion (VIDEO)

NULL NULL
30.01.2023 09:22

Ndonëse sfidën e buxhetit banorët e Big Brother Vip Kosova nuk e përfunduan në kohë, ata i shkuan deri në fund krijimit të puzzles së Art Motion.

Melisa, Artani, Andi, Gresa dhe Stresi i bashkuan të gjitha pjesët e puzzles të secilit banorë.

Prej banorëve e para që e përfundoi sfidën ishte Vivien.

Ndryshe, formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.