Nuk e keni parë akoma? Ndiqeni videon virale të Xhulit bashkë me frazën "shkune bablok shkune" - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Nuk e keni parë akoma? Ndiqeni videon virale të Xhulit bashkë me frazën “shkune bablok shkune”

NULL NULL
24.02.2023 01:35

Konkurrentja e Big Brother VIP Kosova, Xhuli ka zbuluar së fundmi se ajo është protagonistja e një videoje virale, ku thuhet “shkune bablok shkune”.

Videoja e xhiruar afër Big-Ben, shfaqë Xhulin me flamurin kombëtar të Shqipërisë, ndërsa në sfond dëgjohet një zë i edituar, teksa thotë frazën e famshme “shkune bablok shkune”.

E për të gjithë ju që nuk e keni parë, më poshtë gjeni videon që Xhuli ka folur rreth saj.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.