Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Nuk e besoj që ka mision”, Gania, Shqipja e Alba komentojnë lojën e njërit prej banorëve (VIDEO)

NULL NULL
16.11.2023 17:54

Alba, Ganiu dhe Shqipja e kanë komentuar lojën që është duke e bërë Domeniku brenda shtëpisë së Big Brother VIP Kosova 2.

Ganiu tha se ai nuk është duke dhënë shumë nga vetja, por vetëm se po i analizon gjërat dhe banorët e tjerë.

“Ky nuk po jep, vetëm po merr. Ai është me një mision”, ka thënë Ganiu.

Por me këtë gjë nuk ranë dakord Alba dhe Shqipja, të cilat thanë se mendojnë që është një karakter interesant dhe kureshtar./Klankosova.tv

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.