Nuk dihet numri i viktimave në Nepal - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Nuk dihet numri i viktimave në Nepal

NULL NULL
12/05/2015

Ende nuk dihet numri i saktë se sa persona kanë humbur jetën në Nepal pas tërmetit të ditës së martë.

Reuters raporton se 19 persona kanë vdekur, kurse janë plagosur 981.

Kurse CNN raporton, për 29 viktima dhe 1.006 të plagosur.