Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Nuk arriti të realizojë me sukses sfidën e buxhetit, Iliriana shpërthen në lot (VIDEO)

NULL NULL
20.11.2023 00:46

Iliriana nuk ka arritur që ta realizojë me sukses sfidën e buxhetit për këtë javë.

Pas kësaj, ajo shpërtheu në lot, e që më pas u ngushëllua nga Alba.

Gjatë bisedës që ajo pati me Albën, tha se në këtë lojë pati presion, gjë që s’i pëlqeu.

Për të parë më shumë detaje, klikoni në videon më poshtë:

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

lajme të ngjashme