Nudo në autostradën Tiranë-Durrës - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Nudo në autostradën Tiranë-Durrës

NULL NULL
08/05/2015

Vapa ka nisur shpejt, pa lënë kohë që të shijojmë edhe ditët e pranverës.

Kjo mund të jetë arsyeja që ky çift e ka me kaq nxitim rrugën drejt plazhit.

Fotoja është postuar nga faqja e Facebook-ut “Jeta Osh Qef” dhe thuhet se është bërë në autostradën Tiranë- Durrës.