Normani publikon këngë të re (VIDEO) - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Normani publikon këngë të re (VIDEO)

NULL NULL
16/08/2019

Normani e ka publikuar këngën e saj të re “Motivation” dhe videoklipi i ka bërë të gjithëve të flasin!

Këngëtarja 23-vjeçare e ish grupit Fifth Harmony i ka nderuar disa prej këngëve tona të preferuara të viteve ‘90 me këtë video të re muzikore.

“E ka regjistruar këtë këngë kohë më parë”, i tha Normani revistës Rolling Stone në fillim të këtij muaji. “Dhe ishte argëtuese sepse qëndroja në Twitter dhe fansa tmë thonin ‘Motër, kur do të del kënga e re? Kur do ta publikosh?’, dhe unë që i thoja ‘Njerëz, po vjen. Ju premtoj se është duke ardhur. E kam xhiruar videoklipin para një muaji dhe do të vlejë pritja… Është një këngë që të bën të ndihesh mirë. Mendoj se të gjithë do ta pëlqejnë. Ishte mundësia e parë që unë duhej të argëtohesha”, ka deklaruar këngëtarja.