18:02, 11 Tetor 2018

Çifti i njohur dhe shumë i dashur për publikun, Nora dhe Roberti, janë bërë zyrtarisht shtetas të Shqipërisë.

Lajmi u bë i ditur nga Robert Berisha i cili postoi një fotografi në story ku shihen dy pasaporta shqiptare.

Imazhin, këngëtari e përshkroi me dy zemra, një të kuqe dhe një të zezë.

Kujtojmë që shtetase e Shqipërisë është edhe motra e Norës, Era e cila e mori pasaportën vite më parë.

Nëse nuk e dini, para pak ditësh, Roberti publikoi bashkëpunimin me Kastro Zizon dhe Eneda Tarifën, ndërkaq Nora akoma nuk solli këngë të re që pas bashkëpunimit me producentin Mixey.